„Miś jest miły i puchaty.
Miś jest fajny i kudłaty.
Miś jest gruby jak ta kula.
Misia zawsze się przytula.
Lecz czasami też tak bywa,
że się o nim zapomina.
A więc wezmę misia czule,
i do siebie go przytulę.”
Cudowne misiowe przedstawienie w wykonaniu grupy 4 – latków Stokrotki.
