VI Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny ,,Tęcza widziana oczami dziecka”

VI Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny ,,Tęcza widziana oczami dziecka” został zorganizowany przez Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 32 ,,Tęczowa Dolina” w Słupsku już po raz szósty.  Koordynatorkami Konkursu były: Aleksandra Grochowska, Kamila Jaskólska, Monika Lipner, Emilia Rogozińska

Konkurs adresowany był do dzieci 6 – letnich z przedszkoli (wybranych losowo) na terenie miasta Słupska.  Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej pod tytułem Tęcza widziana oczami dziecka”. Prace zostały wykonane dowolną techniką plastyczną. Format prac: A-3. W konkursie wzięły udział dzieci z sześciu słupskich przedszkoli.

W obecnej edycji konkursu wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają okolicznościowe dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe i upominki. Dostarczymy je wszystkie do każdego przedszkola, które wzięło udział w naszym konkursie – już w przyszłym tygodniu.

Serdecznie dziękujemy naszym SPONSOROM, którzy ufundowali nagrody rzeczowe i upominki dla wszystkich uczestników konkursu:

– PROPACTA Ubezpieczenia – Pan Wojciech Wasylko,

– Grupa MAC S.A. – Pani Anna Wierkowicz.

Podziękowania kierujemy także w stronę nauczycieli bezpośrednio zaangażowanych w przygotowanie dzieci do konkursu.

Prace konkursowe można podziwiać w fotogalerii zamieszczonej na stronie internetowej i facebookowej Przedszkola Miejskiego Integracyjnego nr 32 ,,Tęczowa Dolina” w Słupsku.

Skip to content